PÁLYÁZATOT HIRDETÜNK AZ ALÁBBI ÁLLÁS BETÖLTÉSÉRE:

Erőgépszerelő

Tovább a jelentkezési űrlapra

Icon Red Location

Zalaegerszeg és környéke

Icon Red Time

Teljes munkaidő

Icon Red Date

Azonnali kezdés

ERŐGÉPSZERELŐ

FELADATOK

  • Mobil földmunkagépek időszakos szervizelése, karbantartása
  • Mobil földmunkagépek hibafeltárása, állapotfelmérése és javítása
  • Elvégzett munka pontos dokumentálása

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú járműszerelői szakképesítés (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, autóvillamossági szerelő, építőipari gépszerelő)
  • Számítógépes ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmas munkaidő vállalása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kezdje a munkanapját otthonról. A szervizautóval közvetlenül a környékbeli munkákra vezethet.
  • Saját top minőségű szerszámok, saját szervizautó.
  • Versenyképes bér, cafeteria.

DOLGOZZON AZ ASCENDUMNÁL

Ascendum Építőgépek Hungária Kereskedelmi Kft. a kizárólagos magyarországi forgalmazója a Volvo Construction Equipment termékeinek, valamint forgalmazója a Rammer és Holms termékeknek, valamint ezek szerviz- és alkatrészellátását végzi. Nálunk kihívásokkal teli és érdekes feladatokra számíthat egy nemzetközileg is sikeres vállalati csoportban.

Ascendum képzés

Folyamatos képzés

Ascendum Service Van

Céges szervízautó

Ascendum ág

Minden Ascendum-előny →

JELENTKEZZEN MOST!

vagy vegye fel velünk a kapcsolatot

    Kérjük, ide töltse fel a jelentkezéshez szükséges dokumentumait (kísérőlevél, önéletrajz, bizonyítvány stb.)

    Elfogadható fájlformátum: jpeg, tiff, gif, pdf, doc, docx. Maximum 10 fájl. Max. 10 MB fájlonként.

    Szeretne további információt küldeni?

    ADATVÉDELEM
    Hozzájárulok, hogy az általam megadott összes adatot – beleértve a személyes adatokat is – kezeljék, és kérelmem feldolgozása céljából továbbítsák az érintett cégnek. A hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom írásban a [email protected] e-mail címen.

    LÉPJEN VELÜNK KÖZVETLENÜL KAPCSOLATBA

    Ascendum Építőgépek Hungária Kft.
    1141 Budapest
    Nótárius utca 13-15.