PÁLYÁZATOT HIRDETÜNK AZ ALÁBBI ÁLLÁS BETÖLTÉSÉRE:

Üzletkötő

Tovább a jelentkezési űrlapra

Icon Red Location

Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád-Csanád, Békés vármegye

Icon Red Time

Teljes munkaidő

Icon Red Date

Azonnali kezdés

ÜZLETKÖTŐ

FELADATOK

  • Új és használt munkagépek és tartozékok értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása, ügyfelek rendszeres látogatása
  • Ajánlat- és szerződéskészítés
  • CRM rendszerben dokumentálás
  • Piaci információk begyűjtése, elemzése

ELVÁRÁSOK

  • középfokú, műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány követelmény (a pozíció intenzív belföldi utazással jár)
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló, motivált munkavégzés
  • B2B értékesítésben szerzett min. 3 év tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (tehergépjármű, targonca, földmunkagép, daru, agrárgép stb. értékesítés)
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szolgálati gépkocsi
  • Laptop
  • Telefon
  • Cafeteria
  • Teljesítményarányos bérezés

DOLGOZZON AZ ASCENDUMNÁL

Ascendum Építőgépek Hungária Kereskedelmi Kft. a kizárólagos magyarországi forgalmazója a Volvo Construction Equipment termékeinek, valamint forgalmazója a Rammer és Holms termékeknek, valamint ezek szerviz- és alkatrészellátását végzi. Nálunk kihívásokkal teli és érdekes feladatokra számíthat egy nemzetközileg is sikeres vállalati csoportban.

Ascendum képzés

Folyamatos képzés

Teljesítményarányos bérezés

Ascendum ág

Minden Ascendum-előny →

JELENTKEZZEN MOST!

vagy vegye fel velünk a kapcsolatot

    Kérjük, ide töltse fel a jelentkezéshez szükséges dokumentumait (kísérőlevél, önéletrajz, bizonyítvány stb.)

    Elfogadható fájlformátum: jpeg, tiff, gif, pdf, doc, docx. Maximum 10 fájl. Max. 10 MB fájlonként.

    Szeretne további információt küldeni?

    ADATVÉDELEM
    Hozzájárulok, hogy az általam megadott összes adatot – beleértve a személyes adatokat is – kezeljék, és kérelmem feldolgozása céljából továbbítsák az érintett cégnek. A hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom írásban a [email protected] e-mail címen.

    LÉPJEN VELÜNK KÖZVETLENÜL KAPCSOLATBA

    Ascendum Építőgépek Hungária Kft.
    1141 Budapest
    Nótárius utca 13-15.